Czym charakteryzuje się złoże KDF, czyli Kinetic Degradation Fluxion?

Czym charakteryzuje się złoże KDF, czyli Kinetic Degradation Fluxion?

Złoże KDF, z angielskiego Kinetic Degradation Fluxion, jest miedziano-cynkowym granulatem, który wspomaga usuwanie metali ciężkich z wody i wspiera działanie filtrów węglowych. Ten sposób bardzo często wykorzystywany jest do oczyszczania wody w obiektach komercyjnych, takich jak hotele, szpitale, restauracje, szkoły czy przedszkola, czyli wszędzie tam, gdzie jakość wody jest stawiana na pierwszym miejscu. Złoże KDF w profesjonalny sposób pozbędzie się metali ciężkich w wodze w Twoim domu czy miejscu pracy! Nie wahaj się i wypróbuj już dziś!

Jakie funkcje ma stacja zmiękczająca wodę Eraqua NEOS?

Zmiękczacz Eraqua NEOS wyposażony jest we wszystkie funkcje zmiękczacza Eraqua ONE, czyli: niskie koszty eksploatacji urządzenia, wysokiej jakości złoże jonowymienne, intuicyjny sterownik z wyświetlaczem LCD, obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, zawór by-pass w zestawie oraz minimalny pobór soli dzięki funkcji DST. Jednak to, czym się wyróżnia to dodatkowe właściwości jak: złoże KDF (redukuje ilość metali ciężkich), generator chloru (dezynfekcja złoża chlorem podczas regeneracji), możliwość rozbudowy sterownika o moduł WIFI oraz funkcja antyzalaniowa (aktywowana tylko przez autoryzowanego instalatora lub serwis).

Czym różnią się od siebie stacja Eraqua NEOS i stacja Eraqua ONE?

Tak jak zostało wcześniej wspomniane, Eraqua NEOS wyposażone zostało w dokładnie takie same funkcje jak Eraqua ONE, jednak dodatkowo zawiera także kilka innych właściwości. Można powiedzieć, że jest to po prostu bogatsza wersja. Wyposażony jest w takie elementy jak: generator chloru, złoże KDF, czyli Kinetic Degradation Fluxion oraz w funkcję antyzalaniową. Złoże KDF jest granulatem, który ma za zadanie wspomagać usuwanie metali ciężkich z wody i wspierać działanie filtrów węglowych.

Jaka jest główna misja, którą wykonuje firma Eraqua?

Motto, którym się kierują podczas codziennej pracy, jest: SOFT WATER EVERY DAY – MIĘKKA WODA KAŻDEGO DNIA. To krótkie zdanie idealnie pokazuje, jaka misję ma firma Eraqua. Skupiają się na zmiękczaniu i oczyszczaniu wody wykorzystywanej w gospodarstwie domowym, jak i w miejscach publicznych. Ich misją jest dostarczanie urządzeń, dzięki którym będziesz w stanie wyeliminować uciążliwe problemy wynikające z użytkowania twardej wody. System uzdatniania wody Eraqua powstał z myślą o potrzebach wszystkich osób, które borykają się z takim problemem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *