Kosiarki wysięgnikowe do zadań specjalnych

Dostępne na rynku profesjonalne kosiarki wysięgnikowe

Produkowane na rynku kosiarki wysięgnikowe za sprawą szerokiej gamy wymiennych, to wielofunkcyjne mechanizmy, bez których trudno byłoby wyobrazić sobie utrzymywanie zieleni miejskiej, kanałów czy poboczy. Kosiarka wysięgnikowa i jej montaż jest uzależniony od rodzaju używanego ciągnika.

Kosiarka wysięgnikowa dla małych i średnich ciągników

Do małych ciągników używa się kosiarki wysięgnikowe NTL, których zastosowanie nadaje się do prac pielęgnacyjnych. Zakres wysięgu poziomego wynosi do 3 m. Większy zasięg do 4,7 m posiada kosiarka wysięgnikowa NTP. Najczęściej używana jest kosiarka wysięgnikowa DE, stosowana do średnich modeli z wysięgiem ramienia do 5,8 m. Profesjonalnymi urządzeniami są kosiarki wysięgnikowe DP z zakresem ramienia do 9,5 m.

Specjalistyczna kosiarka wysięgnikowa z trzema ramionami

Dla większych modeli przygotowano wyjątkowe usprawnienie, czyli trzy ramiona. To rozwiązanie do koszenia roślinności kryjącej się za przeszkodami. Ciekawą propozycją jest kosiarka wysięgnikowa DPS na teleskopowym ramieniu hydraulicznym czy też kosiarki wysięgnikowe z głowicą z przodu DPV z wbudowanym mechanizmem drugiego ramienia, dającym zmianę ustawienia głowicy koszącej. Sprawdź więcej na http://www.hary-janson.pl/produkty/kosiarki-wysiegnikowe/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *