Tablice interaktywne, informacyjne, korkowe — urządzamy klasy z klasą

Nasza porównywarka pozwoli każdej placówce oświatowej zakupić niezbędne akcesoria szkolne do wyposażenia klas. Począwszy od krzeseł szkolnych dostępnych w różnych rozmiarach dopasowanych do wzrostu i wieku dzieci poprzez ławki po elektroniczne woźne i dzwonki szkolne. 

Dużą popularnością i uznaniem cieszą się zebrane w naszej porównywarce różne rodzaje tablic szkolnych. Możesz zakupić u nas zarówno tablice ceramiczne (obrotowe, kolumnowe bądź tablice tryptyk),  jak i tablice interaktywne i ekrany do projektorów. Uzupełnieniem oferty dla szkół są również gabloty informacyjne, suchościeralne, flipcharty, czy też projektory. Korzystając z naszej porównywarki, w której zebraliśmy ponad 1,5 miliona produktów, możesz nabyć ławki z oparciem i wieszakiem do wyposażenia szatni, czy też biurka i szafki szkolne.

Oprogramowanie dla szkół — stawiamy na rozwój

Duży procent produktów z branży oświatowej to nie wszystko, co wyróżnia naszą porównywarkę cen. Mamy w ofercie  również oprogramowania do obsługi klientów i zarządzania zasobami ludzkimi jak np. programy Rezwizor Nexo, Rachmistrz, Gestror.  Na użytek szkolny mamy wirtualne pracownie przedmiotowe bądź wieloprzedmiotowe do nauki biologii, fizyki, chemii, geografii. Umożliwiają one prowadzenie zajęć z użyciem okularów do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Nowoczesne podejście do nauki pozwala zaangażować uczniów, zainteresować ich nauką w sposób dostosowany do dzisiejszych cyber czasów. Dostępne kreatywne pomoce naukowe w postaci różnego rodzaju układanek sekwencyjnych lewopółkulowych czy też gier logopedycznych pomaga w układaniu skutecznych terapii. 

Akcesoria elektroniczne — monitory interaktywne

Idziemy z duchem czasu, dlatego z myślą o stworzeniu najlepszych warunków do nauki proponujemy monitory interaktywne TruTouch, Huawei, które dzięki innowacjom technologicznym pozwala nauczycielom lepiej tłumaczyć uczniom otaczający ich świat, rozbudzając kreatywność.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *