Taśmy Rhino – najlepszy sposób na etykiety

Trwałość granicząca niemal z długowiecznością to podstawowa zaleta taśm Rhino. To właśnie dzięki temu taśmy Rhino są tak popularne i często używane do tworzenia etykiet. Warto poznać także i inne ich zalety.

Jednym z bardziej popularnych na rynku produktów jest taśma Rhino poliestrowa czarna na podkładzie metalicznym. Do jakich zadań nadaje się najlepiej i dlaczego taśma Rhino jest lepsza od innych? Nim powstała, sztab inżynierów zastanawiał się jakie cechy powinna mieć najlepsza taśma do drukarek. Zdecydowano, że z pewnością musi być trwała. Nadrukowane na niej napisy nie mogą znikać pod wpływem blaknięcia na słońcu. Zwrócono uwagę także i na jej przywieralność do powierzchni, które nie zawsze są idealnie płaski. Nie sztuką jest bowiem stworzenie taśmy idealnie „trzymającej” się płaskiego szkła. Gorzej z powierzchniami porowatymi. W tym przypadku niezbędne jest użycie kleju o wyjątkowo niespotykanych parametrach. I tak też uczyniono w przypadku taśmy Rhino.

Taśmy Rhino „kleją się” najlepiej

Opracowano je tay, by „kleiły się” do wszelkiego rodzaju porowatych powierzchni. Często takich, o których nikt nigdy by nie powiedział, że można do nich coś przykleić. Wzięto pod uwagę także i inny czynnik. Chciano bowiem stworzyć produkt niemal idealny. I się udało. Taśmy Rhino radzą sobie nawet z powierzchniami zabrudzonymi. Nie straszne im zatłuszczenia.Taśmy Rhino do drukarek to profesjonalny produkt do masowego stosowania. Nie dość, że są wręcz legendarnie trwałe, a naniesione na nich nadruki wyjątkowo wyraźne, to dodatkowo całość wygląda bardzo estetycznie.
Taśmy Rhino zaprojektowano tak, by ich wygląd nie zmieniał się pod wpływem czasu oraz innych zmiennych warunków. Zalicza się do nich zmiany temperatury, nasłonecznienia czy wilgotności. Sprawia to, że świetnie spisują się w warunkach przechowywania na zewnątrz. Mało tego, taśmy Rhino zabezpieczono także przed działaniem wielu czynników chemicznych. Nie straszne są im rozpuszczalniki czy zanieczyszczona woda.

Po taśmy Rhino do internetu

Najpopularniejsze z taśm, czyli poliestrowe taśmy Rhino najczęściej stosowane są w wymagającej branży elektroinstalacyjnej. Tu niedopuszczalne są jakiekolwiek błędy w nadruku czy też późniejsze problemy z jego odczytaniem. W przypadku taśm Rhino z pewnością ich nie będzie.
Drukarki do taśm Rhino, czy też same taśmy Rhino dostępne są w szerokim wyborze w sklepach internetowych. Warto z nich skorzystać, ze względu na atrakcyjne ceny oraz gwarancję ekspresowej dostawy.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *